Playstation 4 dhe playstation 3

Shitet nga: andi 28 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Disponoj salle Playstation e perbere nga:7 televizore 40 polc me ngjyre te bardhe,4 playstation 4 sejcili i paisur me dy leva comandimi dhe,3 cope playstation 3 seicili i paisur me dy leva comandimi gjithashtu disponoj edhe 6 computera per internet point .salla eshte e kompletuar me karrige ,kolltuqe ,tavoline banko etj....cdo gje eshte e re materiali ardhur nga italia .kushdo qe te jete i interesuar per komplet sallen....kete vendim e mora pasi nuk kam mundesi per te kontrolluar vete personolisht pune pasi ndodhem me banim jasht shtetit.e gjith salla ndodhet ne qytetin e Durresit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim