Playstation 2

Shitet nga: Eri 18 Dhj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Durrës
shes plastation 2 prodhimi i fundit i tyre..Ps2 eshte i modifikuar shum pak i perdorur, i porsaardhur nga italia ,,Ps2 eshte i paisur me nje MemoryCard,nje leve Ps2 dhe nje leve Ps1..i paisur me lojera.(GRand turismo 4,Scarface,NeedForSpeed,Black,Formula 1,e shum lojera te tjera...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim