PSP

Shitet nga: Psp 28 Gsh 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Durrës
Eshte ne gjendje shume te mire eshte shum pak e perdorur dhe ka program qe lejon lojerat e shkarkuara nga kompjuteri dhe mund ti fusni me fishe ne psp. Mund te perdoret dhe per internet, lojera, muzike, video, foto etj. Ka karte memorie 2GB.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim