PSP- Play station portabile

Shitet nga: PSP 13 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Durrës
Shes PSP me karte memorie 2gb ne gjendje shume te mire shum pak i perdorur.
Me kutine origjinale dhe aksesoret qe permban kutia.
Ka program qe te lejon dhe te shkarkosh lojera nga pc.
+ mund te shkarkosh programe si skype etj.
+muzike , video , foto , filma etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim