PS4

Shitet nga: Stiven 01 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Ps4 i ri me dy leva dhe nji cd i sapo ardhur nga italia esht me gjith fletat e garancis cmimi i arsysesh te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel:0662020141 flm per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim