PS3

Shitet nga: Daku 20 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Durrës
Shitet PS3(i perdorur) me 4 leva, me chip dhe me 2 disqe Pes 2010,2011,2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim