PS3 Playstation 3 Slim 120GB Special Limited Edi..

Shitet nga: Kejdi 02 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Durrës
Playstation 3 Slim Special Limited Edition me nje leve dhe dy lojra: GTA 5 dhe Battlefield 3. Esht versioni i cili e pranon cipin. Gati i ri eshte perdorur vetem nje muaj dhe leva gjithashtu nuk ka asnje gervishtje apo thyerje fringo e re. Cmimi 280 mi lek i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim