Disqe per Xbox 360 dhe Xbox te thjeshte

Shitet nga: Xbox 360 20 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shiten 5 Disqe Lojrash Per Xbox 360 Dhe 3 per Xbox te thjeshte,Disqet e 360 jan pak te perdorura kurse per xbox te thjesht te paperdorur dhe ne gjendje shume te mire.

1-Call of Duty World War Xbox 360 -25 Euro
2-Splinter Cell Xbox 360 -25 Euro
3-Medal Of Honor Xbox 360 -30 Euro
4-Prince of Persia Xbox 360 -20 Euro
5-Pure Futball Xbox 360 – 15 Euro
6-Fifa Street Xbox-10 Euro
7-Agent Under Fire Xbox – 10 Euro
8-Wininng Eleven 8 Xbox - 10 Euro

Cmimet Te padiskutueshme!!

Contact : https://www.facebook.com/gessi97?fref=ts me adrese per facebook.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim