Xbox 360 250 Giga(Online) Me 2 lev me cip dhe me..

Shitet nga: Geni 21 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

319 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Tableta
Xbox 360 250 Giga Me 2 lev me cip dhe me 20 lojra ne gejndje shum te mir pune
me kontaktoni ne email genim7@live.com en telefon 0665749255 Qyteti Durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim