TABLET "BlackBerry Playbook" 16 GB dhe 64 GB

Shitet nga: Neti 15 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Tableta
🔴🔴TABLET "BlackBerry Playbook" 16 GB dhe 64 GB.

Tabletat jane pak te perdorur , por ne gjendje shume te mire pune.
Te ardhur nga anglia, kane super kualitet.

CMIMI ➡➡16 GB 100 MIJE LEK.
➡➡64 GB 120 MIJE LEK

KONTAKT--- 0685315924---DURRES.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim