Salle interneti

Shitet nga: Stiven 19 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Tableta
Salla internetit esht e kompletuar me tavolina karrike.kompjutrat jan ne gjendje te mir dhe me parametra te mira cmimi esht i arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim