IPAD 4 + SIM

Shitet nga: IPAD 4 16 Krr 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Tableta
Shitet IPAD 4 bashke me SIM.

IPADI eshte ne gjendje shume te mire, shume pak i perdor, me kase mbrojtese.

Ka nje gervishtje te vogel nga mbrapa qe i eshte bere nga nje femi i vogel ( shikohet dhe ne foto)

Cmimi i fundit 300 E
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim