Super ofert vetem sot laptop Asus Eee pc 1008 ha

Shitet nga: Agron 16 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptop mini asus Eee 1008ha pothuajse i ri me canten e vet dhe karikuesin cmim 100 € vetem sot.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim