MACBOOK PRO

Shitet nga: edi 20 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Macbook pro viti 2013 po thuajse i ri fare mund ta shifni dhe ketu sa munde te kushtoj nje indentik si www.subito.it/informatica/macbookpro-retina-nuovo-roma-107099221.htm
te dhenat°
Intel Core i5 dual-core a 2,6GHz
° Turbo Boost fino a 3,1GHz
° 8GB di memoria a 1600MHz
° Unità flash PCIe da 128GB1
° Intel Iris Graphics
° Batteria integrata (9 ore di autonomia)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim