Laptop toshiba per pjese

Shitet nga: niku 14 Dhj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptop Toshiba per pjese. eshte perdorur nje vit dhe eshte prishur Drita e ekranit
Hardisku 80 gb. Pa karikuse
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim