Laptop Dell Latitude Workstation

Shitet nga: Dell LATITUDE 07 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Dell Latitude Workstation. Kompjuter shum i mir i blere shum shtrenjte shum pak i perdorur i pershtatshem per gafiste arkitekte pasi ka parametra shum te mira dhe eshte workstation. Ka te instaluar komplet paketen e adobe. Shitet bashk me canten origjinale lekure.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim