Laptop DELL INSPIRION1545

Shitet nga: iliri 27 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Kompjuteri eshte ne gjendje te mire dhe i pa gervishtur...
shitet per arsye mosperdorimi,cmimi pak i diskutueshem..
HDD : 320 GB
KART GRAFIKE:512 MB
RAM : 3 GB
PROCESOR :DUAL CORE 2.3GHZ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim