Lap-top HP

Shitet nga: Edison 22 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptop HP ne gjendje perfekte,1 muaj I perdorur,me 2 vite garanci..shoqerohet me canten e vet,kufje dhe mouse..cmimi shume I arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim