Ipad android

Shitet nga: hasan 25 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ipadi esht ne gjendje shum te mir me te gjitha aksesoret klluf qe mund ta perdoret dhe si laptop +anten GPS me kufle me karikus me garanci 100 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim