Ipad Air

Shitet nga: Ipad 02 Gsh 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Nderroj IPAD AIR me iphone 5S

Ipadi eshte thuajse i paperdorur fare!

Me qese dhe kapak mbrojtes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim