Acer eMachines E525

Shitet nga: Reni 25 Krr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje shum te mir. I sapoardhur nga Italia dhe pak i perdorur. I mungojn nje buton ne tastier por do i vendoset.

Satistikat e Laptopit:

Name - Acer eMachines E525
Processor - Intel® Celeron® mobile processor
Screen - 15.6“ (1366×768) Widescreen
RAM - 2GB (Up to 4GB)
HDD - 250GB to 500GB
Optical Drive - DVD+-RW
Graphics - Intel® Graphics Media Accelerator 4500M
Network - 10/100 Ethernet
802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED® network connection

Dimensions - (W x D x H) 37.23cm x 24.65cm x 3.96cm
Weight - 2.7kg
Supported OS - Microsoft Windows 7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim