ASUS K50IJ

Shitet nga: marjo 02 Krr 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
cpu dual core 2.2gh/z
ram ddr2 4gb
hdd 400 gb
webcamera
dvd writer
bateria nuk mban shume.
Eshte sh i paster dhe punon perfekt. eshte pa karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim