ASUS F550C CORE I7

Shitet nga: marjo 20 Krr 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU CORE I7 quad core
RAM DDR3 8GB
HDD 1TB
GRAFIKA 2GB
ne gjendje shum te mire dhe shume i paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim