Salle interneti me 6 pc dhe 11 tavolina

Shitet nga: Besi 15 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjterat shiten per arsye te mbylljes biznesit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim