Salle Interneti e Kompletuar

Shitet nga: Saimir 23 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET
SALLE INTERNETI NE ZONEN E PLAZHIT 16 KOMPIUTERA TE BLERE TE RINJ PREJ 6 MUAJSH SE BASHKU ME TAVOLINAT KARRIGE LEKURE ,AKSESORET, MOUSE, TASIERE, KAMERA, KUFJE UPS SI DHE TAVOLINA E SERVERIT E KOMPLETUAR DHE ME PRINTER PROFESIONAL LASERJET.
AKTIVITETI ESHTE PERDORUR VETEM PER SEZONIN E PLAZHIT DHE TE GJITHA PAISJET JANE SI TE REJA
TAVOLINAT JANE ENTJEF CILESOR NGJYRE DRURI

PRESHKRIMI
U.P.S 500 VA (16 COPE )
PRINTER SKANER FOTOKOPJE A4 LASERJET (1 COPE )
MONITEORE PHILIPS 18.5 (16 COPE )
PC DESKTOP 15COPE +1 SERVER
AMD SEMPRON 1.8 GHZ
RAM 2 GB
HDD 300 GB
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim