Mini Tastiere dhe Mause 2.4GHz Wireless

Shitet nga: Juli 25 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
Mini Tastiere dhe Mause
2.4GHz Wireless
71 butona me drite.
Kontrollo PC, ose laptopin nga nje distance brenda dhomes.
Butona per komandim te music player.

Cmimi perfshire dhe garancine 4 000 Lek

http://infinitemedia2010albania.tk/ Shiko Ofertat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim