Kompjutera Okazion

Shitet nga: Ledio 16 Jan 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
11 Kompjutera
Me tavolina dhe karige te kompletuara
Ne gjendje shume te mire
Shume pak te perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim