Kompjuter Special

Shitet nga: Klajdi 05 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
-Kompjuteri Eshte Ne Gjendje Pune Dhe Shume I Mire ,,,,,,,
-Monitori Eshte 21" LG,,,,,
-Kompjuteri Eshte I Kompletuar Maus,Tastier,Kamer,,,,,,,
-Trruri Eshte Aidea,,,,,
-CD Room LG,,,,,
-Ram 1GB,,,,,,
-Kart Grafike 512MB,,,,,,,
-Cmimi i Diskutueshem,,,,,,

OSE MUND TE NDERROHET ME NDONJE BICIKLET TE MIRE !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim