Desktop Acer+LG Monitor 19", Mouse, Tastire, UPS..

Shitet nga: Arlind 13 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
Set i kompletuar:
1. Acer Power F5 (Intel Pentium 4 524 / 3.06 GHz; 512.0 MB, HDD 230.0 GB)
2. Monitor LG 19" katror
3. Mouse
4. Tastire
5. UPS 600 Wat (+1 Bateri e brendshme rezerve)
6. Fishat per te kryer lidhjen
Kompjuteri ka te instaluar SP3 dhe te gjitha programet e nevojshme.
Ka 2 HDD (150 GB + 80 GB)
Memorja RAM mund ti shtohet deri ne 2 GB
Shitet per arsye rinovimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim