DESKTOP IBM

Shitet nga: flori 20 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET NJESI IBM ME PARAMETRA :
HDD 80 GB
RAM DDR2 512 MB
CPU 2.8 GHZ..
ESHT NE GJENDIE SHUM TE MIR.. I PASTRUAR.. DHE SAPO I FORMATUAR..


cmimi 5500 lek te reja i diskutushem
mundesi nderrimi edhe me telefon.. +/- lek

cel 0695200299
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim