Xhinse per femra dhe meshkuj

Shitet nga: miri 01 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
malli i ardhur nga italia model zvicerian material shum i forte i mire rredh 400 kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim