Voip ne celularin

Shitet nga: Fatmiri 14 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Të tjera
Telefono nga celulari me Europe dhe Amerike 1 minut- 3lek.Shkarko ne celularin tend mobilevoip.com me pas te kerkon :

username:.................

paswordi:...............

Per me tej kontakto ne numrat 0673056351,0698168100

Ky sherbim funksionon ne gjithe boten,mjafton qe te kete internet ne celularin tuaj.Pagesa behet kesh ose me Banke.Per me shume kontakto me numrat e mesiperm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim