Voip ne celularin tuaj

Shitet nga: Fatmiri 30 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Të tjera
Telefono nga celulari me Europe dhe Amerike 1 minut- 3lek.Shkarko ne celular mobilevoip.com,pas instalimit te kerkon :

username:............................

paswordi:.............................

Per te hedhur keto te dhena kontaktoni ne numrat, 0673056351,0698168100.

Pagesa behet kesh ose me banke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim