Voip ne celularin tuaj.

Shitet nga: Fatmir 13 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Të tjera
Telefono nga celulari me Europe dhe Amerike 1 minut- 3lek.Shkarko ne celularin tend mobilevoip.com pas shkarkimit te kerkon :

username :.................

paswordi:......................

Per me tej kontakto ne numrat:0673056351,0698168100.Ky sherbim funksionon ne gjithe boten,mjafton te keni internet ne celularin tuaj.

Pagesa behet kesh ose ne Banke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim