Reklama LED display per subiekte

Shitet nga: gazi 26 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Shërbimet : Të tjera
SHESIM REKLAMA LED ME POROSI TE DIMESIONEVE TE NDRYSHME... SHKRIMEVE PA FUND DHE NGJYRAVE TE NDRYSHME GJITHASHTU MULTI COLOR.

GARANCIA 6 MUAJ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim