Mobilje te ndyshme

Shitet nga: Magazina Ofertave Durres Dje 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Të tjera
Nese keni mobilje, sende, orendi, vegla pune... etj edhe nuk dini ku ti shisni na kotaktoni tek numri jone i cel 0696224289 dhe shitja eshte e sigurt kundrejt 20% te vleres se shitjes qe eshte komisioni jone. Per artikujt me cmim te arsyeshem paguajm cash. Faleminderit!!!! Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim