SHERBIME DIZINFEKTIMI

Shitet nga: CODEM SHERBIME DIZINFEKTIMI 07 Krr 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
TE DASHUR MIQ,BIZNESMENE DHE QYTETARE!

Insektet zvarritese si( buburrecat ,furrtaret ,milingonat ,pleshtat , cimkat etj) si dhe insektet fluturuese (mizat ,mushkonjat ,grerezat etj) jo vetem mund te japin nje bezdi te madhe kur levizin apo fluturojne neper ambjentet tuaja por ato jane te njohura edhe si transportuese te shume semundjeve te rrezikshme si salmonela,dizanteria,tuberkulozi si dhe parazitet e zorreve.
Jashteqitjet e buburrecave dhe furrtareve mund te shkaktojne ekzeme dhe astme,ndersa pickimi i cimkave dhe pleshtave shkakton dhimbje dhe acarim te lekures.
Nese nuk trajtohen ato shtohen shume shpejt dhe ne numer te madh.jane shume rezistente dhe kerkojne nje trajtim te kualifikuar.
Prania e tyre ne aktivitetin tuaj shkakton:
-humbjen e menjehershme te besimit ,dhe impresion te nje ambjenti te piset
-rrezik per shendetin e njerezve dhe papajtushmeri me normat e higjenes
-pakesim te te ardhurave si rezultat i humbjes se klienteve.
Edhe pickimi i grerezes dhe bletes eshte nje eksperience e dhimbshme dhe mund te jete edhe vdekjeprures per 1 ne 30 persona alergjike ndaj pickimeve.
Mos nxitoni te shkaterroni vete nje fole grerezash sepse kolonite e tyre jane shume te rrezikshme.Kerkoni ndihme profesionale.
Problem shqetesues jane edhe fluturat e vogla dhe mola te cilat edhe pse nuk perbejne problem shqetesues per shendetin jane shkaktare te demtimeve te ndryshme ne rroba pelhura,lekura,pelice,qilima.demtimi eshte bere pasi larvat kane celur dhe para se ju te shikoni duke fluturuar flutura te vogla.Keshtu qe eshte shume e rendesishme parandalimi i problemit.
CODEM ofron sherbimin e saj per trajtimin e problemit te infektimit nga insektet zvarritese dhe fluturuese
Mos nguroni te na telefononi ne 0672035416.Ne zgjidhim problemin tuaj ne menyre te shpejte dhe te sigurte,duke ju pajisur me te gjitha dokumentet e nevojshme. Per me shume rreth nesh mund te na vizitoni ne web: www.codem.al dhe ne facebook : Codem Sherbime Dizinfektimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim