Durres kurse Berber formim profesional

Shitet nga: Toni 08 Maj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Pranojme kursante per Berber ne sallonin tone ne Durres, Cmimi i kursit pergjysmohet per cdo kursant qe regjistrohet deri me 31 maj (dita e fundit). gjithashtu me mundesi punsimi mbas mbarimit te kursit, kursi perfshin teori dhe praktik, gjithashtu paiseni me Certifikate e liqensuar nga Ministria e punes ne perfundimin te kursit,
per me shume info na contaktoni. Cel: 0684450877
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim