Mesuese per kopesht dhe Qerdhe ne DURRES

Shitet nga: ferati 20 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
DURRES shen vlash, k mesuese per kopesht dhe Qerdhe medip,per info k 0685515507
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim