Kompania LibertaGia Ofron Pune

Shitet nga: Libertagia Mondial 12 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
Pershendetje

Kompania LibertaGia Ofron PUNE online !!!!


1- Eshte nje biznes pa INVESTIM
2- Nuk vendos kritere apo limite ne CV e njerezve qe kerkojne te bejne kete biznes.
3- Nuk kerkon njohuri te tepruara interneti, thjesht te dish te perdoresh kompiuterin ose ti
bashkangjitesh nje grupi qe zoteron kompiuterin ne nivelin fillestar.
4- Nuk kerkon studime dhe diploma universitare .
5- Thjesht duhet te kesh mbushur 18 vjec, dhe te kesh deshiren e madhe apo nevojen per te fituar para.
6- Te disponosh thjesht disa minuta ne dite per kete biznes sepse, duke qene biznes modern dhe online,
nuk do te thote qe ky biznes nuk kerkon dedikim!LibertaGia është kompani me bazë në Lisbon, Portugali. Kjo kompani ofronë produkte të ndryshme si:
Marketing Multinivel Online
Website,
Aplikacione softverike,
Hapsira online për ruajtëje të gjërave tuaj, si cloud storage, dhe shumë produkte tjera teknologjike online.Perfitimet minimale janë 15$ në JAVE, dhe përfitimet më të mëdha varen pikërisht nga dëshira juaj.
Me një vullnet të mirë, me një passion dhe punë të suksesshme ju mund të përfitoni edhe 400$ në JAVE
dhe mos të (per te mos thene qe mundesite jane edhe per fitime me te medha)
Kompania Libertagia ju ofron juve mundesine per te krijuar nje karriere tuajen,
Fitmet Maksimale Shkojne ne 15.000 $ ne Muaj .


LibertaGia për çdo muaj fiton anëtar të ri rrethë 100 mijë anëtar për muaj,
ku po të njejtit përfitojn nga kompanja ashtu qysh edhe ju mund të përfitoni.


Pra, përfitimet e juaj minimale janë 60$ në muaj ,
dhe përfitimet më të mëdha varen pikërisht nga dëshira juaj.
Me një vullnet të mirë, me një passion dhe punë të suksesshme ju mund të përfitoni
edhe 2000$ në muaj dhe mos të them që gjasat i keni edhe miliona të fitoni,
duke krijuar rrjetin tuaj nga antarët e ri që sjellni në Libertagia.

Forma e përfitimeve është në form të Piramidës,
pra ju përfitoni jo vetëm nga antarët që i sjellni në LibertaGia,
po edhe nga antarët tjerë që vijn pas tyre , e cila shkon deri në 6 grupacione të ndryshme!
Dhe kur ju krijoni një rrjetë të gjerë , atëherë edhe përfitimet tuaja rritën!


Për të interesuarit, do tu japim edhe detaje të tjera, forma se si përfitoni, çfarë duhet të punoni etj.Gjithcka qe ju duhet eshte:
1. Kompjuteri
2. Interneti
3. 30 min punë në ditë

Perfytyroni:

Shpenzoni orë të gjata duke përdorur internetin?
Ju sa përfitoni nga kjo kohe qe perdorni Internetin?
Asgjë më shumë se ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim