Kerkoi nje punetore FRIZERE per pune ne BELGJIKE

Shitet nga: bukurije 30 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
urgjent KERKOI NJE PUNETORE frizere me pervoi pune per pun ne salloni ondulimi ne BELGJIKE kontrata e punes dy apo tre muaj. punetorja duhet te kete pervoi pune superiore per shkurtim te flokeve .fenirim.etj . punetorja do te punoi ne sallon dhe e ka te paguar edhe vend banimin si dhe ushqimin .pagesa behet sipas marreveshjes .te gjitha te interesuarat le te laimerohen ne tel 0033781043371ne vaiber ose nepermjet te emailit ju mirepresim .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim