Bedana sllavatori 4 m dhe pesha 4 ton

Shitet nga: andi 12 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
bedana sllavatori 4 m dhe pesha 4 ton
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim