Salle lojrash ps3

Shitet nga: isli 07 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
disponojm 4 ps3 ne gjendje shum te mire pune me program lojrash sidhe ne cdo ps3 kan te instaluara nga 10 lojra tegjithe ps3 kan naga 4 leva funksjonale . 4 tv 32 lg 4 kuba per mbeshtetje mbajtset e ps3 nje tavoonin komandimi si dhe 4 kolltuqe lekure per 3 persona te rritur ...
Mbyllet aktiviteti per arsye shembje nga qeveria e re ... kontakt 0694616922 te interesuarit te kontaktojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim