Salle Interneti

Shitet nga: Ervin 23 Krr 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   5 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
16 pc per sallen - monitor 19 ,marka Dell , 2 giga ram ,procesor 2 intercore 3.2,hardisk 160.
1Pc Qendrore monitor 19 marka dell ,4 giga ram , procesor 2 intercore 3.2 ,hardisk 250 .Pastaj jane 17 karrike 8 tavolina dyshe tavolina qendrore,kondicioner 24,aspirator ,dhe fotokopja A3 dhe A4.plus edhe swicet dhe kabullat ,cmimi 5 mije e 500 euro te gjitha ,Te gjitha jane te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim