Paisje per prodhimin e akullores

Shitet nga: kledion kakushi 22 Krr 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
Makineri per prodhimin e akullores horizontale 12kg
Pasterizues per pregatitjen e bazes per akulloren me ngrohje dhe ftofje 60 lt
Dhe sendet e tjera te nevojshme per prodhimin e akullores te gjitha per 5 miljon lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim