Paisje estetike

Shitet nga: Flagship center 18 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
shiten paisje estetike , ne gjendje shum te mire. te blera te reja dhe te punuara vetem 3 muaj . Vibrosauna ,infrared si dhe si dhe apartat per tatuazh vetullash , cmimi eshte shum i ulet ne krahasim me cmimin e blerjes...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim