PAISJE INOXI PER BUTIK

Shitet nga: DUSHI 04 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për shitore/butiqe
SHES PAISJET E INOKSIT PER BUTIK BASHKE ME MANEKINA TE PLOTE DHE 2 BUSTE ME MBAJTESE.
TAVOLINE ME XHAM.PAISJET JANE TE PERKRYERA PER TE BERE VESHJET TE KENE ME SHUM NDRICIM PASI JANE TE PAJISUR EDHE ME XHAMA.
PAISJET SHITEN ME CMIM FANTASTIK NE KRAHASIM ME SA JANE MARE,
PER ME TEPER SHIKONI FOTOT.
PER NJE BUTIK NUK DO JU DUHET ASGJE ME TEPER :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim