Makineri akullore

Shitet nga: Anxhelo 02 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Eshte e re dhe Normalisht gjendja e saj per pune eshte ne formen me te mire, eshte bler ne itali, 3 muaj esht e perdorur, per shkak te shembjes se dyqanit! Per ata qe interesohen, per cmimin mund te kontaktojm ne nr tim te tel qe esht me lart!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim