TAVOLINA DHE KARRIKE

Shitet nga: tavolina e karrige 16 Krr 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITEN TAVOLINA DHE KARRIGE 130EURO KOMPLETI.KANE NJE VIT QE JANE BLERE SHITEN PER ARSYEN SE BIZNESI DO MBYLLET.SHESIM DHE TE GJITHA POR ME CMIM TJETER.CEL 0695844056
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim