Sobe Me 4 Vatra + Zgare

Shitet nga: edon 24 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim